Premia Tallinna Külmhoone AS

Premia Tallinna Külmhoone AS

Reg nr: 10030700
KMKR: EE100182242
IBAN: EE341010002020025008
S.W.I.F.T: EEUHEE2X

Peakontor ja külmladu

Betooni 4,
Tallinn 11415, Eesti

Telefon: +372 603 3800
E-post: premia@premia.ee
Tellimuste lühinumber: 1718

Jäätisevabrik

Peterburi tee 42,
Tallinn 11415, Eesti

Telefon: +372 603 3800
E-post: premia@premia.ee

Piirkondlikud esindused

Premia esindus Lõuna-Eestis
Ravila 59, Tartu
Telefon: +372 7461 504

Premia esindus Lääne-Eestis
Parmu 6, Pärnu
Telefon: +372 4473 060

Premia esindus Ida-Eestis
Rägavere tee 44, Rakvere
Telefon: +372 3223 816

Üldsekretär

Üldsekretär Taivi Pindis +372 603 3800 taivi.pindis@premia.ee

Müügiosakond

MÜÜGIJUHID
Suurkliendi müügijuht Jaan Luks +372 503 5481 jaan.luks@premia.ee
Eesti müügijuht Richard Jürgenson +372 502 4812 richard.jurgenson@premia.ee
Lääne- ja Lõuna-Eesti müügijuht Bruno Maide +372 513 2641 bruno.maide@premia.ee
PÕHJA- JA IDA-EESTI
Müügiesindaja Inna Enni +372 530 19750 inna.enni@premia.ee
Müügiesindaja Katrin Rajamäe +372 518 9160 katrin.rajamae@premia.ee
Müügiesindaja Aire Lepp +372 5122569 aire.lepp@premia.ee
Müügiesindaja Ülo Sarap +372 502 6885 ulo.sarap@premia.ee
Müügiesindaja Aleksander Loiko +372 524 0745 aleksander.loiko@premia.ee
Müügiesindaja Kaido Nael +372 503 1120 kaido.nael@premia.ee
Müügiesindaja Ljubov Pihel +372 534 83511 ljubov.pihel@premia.ee
Müügiandmehaldur Annika Tegelmann +372 603 3832 annika.tegelmann@premia.ee
LÕUNA- JA LÄÄNE-EESTI
Müügiesindaja Kenno Koitmaa +372 533 04280 kenno.koitmaa@premia.ee
Müügiesindaja Piia Saks +372  511 7863 piia.saks@premia.ee
Müügiesindaja Andres Põdra +372 521 9794 andres.podra@premia.ee
Müügiesindaja Heiko Soodla +372 515 6647 heiko.soodla@premia.ee
Müügiesindaja Margus Mondonen +372 507 4473 margus.mondonen@premia.ee
Müügiandmehaldur Helina Sepp +372 447 3064 helina.sepp@premia.ee

Jäätisevabrik

Tootmise- ja tehnikajuht Andres Villemson +372 605 7766 andres.villemson@premia.ee
Kvaliteedi- ja labori juht Kaja Räim +372 605 7762 kaja.raim@premia.ee
Tootearenduse juht Kaisa Karro +372 605 7770 kaisa.karro@premia.ee
Materjalide hankejuht Darja Svintsuk +372 605 7778 darja.Svintsuk@premia.ee
Tootmise planeerija ja ostuspetsialist Anneli Ahi +372 605 7769 anneli.ahi@premia.ee

Külmkaupade ost

Ostujuht Vello Laas +372 603 3873 vello.laas@premia.ee
Ostuspetsialist Ellen Rahe +372 603 3872 ellen.rahe@premia.ee

Logistika

Logistikajuht Andrus Jair +372 603 3851 andrus.jair@premia.ee

Turundus

Turundusjuht Lauri Talve +372 603 3827 lauri.talve@premia.ee
Külmkaupade tootejuht Ivo Vinogradov +372 603 3822 ivo.vinogradov@premia.ee
Turundusspetsialist Taivi Pindis +372 603 3800 taivi.pindis@premia.ee

Juhtkond

Ettevõtte juht Aivar Aus +372 603 3800 aivar.aus@premia.ee
Personalijuht Marge Lepp +372 603 3806 marge.lepp@premia.ee
Juhatuse liige Toomas Väike +372 603 3800 vaike.tom@premia.ee