Food Union

JUHTIMINE

Premia Tallinna Külmhoone juhatuse esimees on Aivar Aus. Aivar on töötanud Premias ligi viisteist aastat, alustades müügijuhina, siis jäätisevabriku juhina, nüüd ettevõtte juhina. Premia personalijuht on Marge Lepp. Marge hoolitseb selle eest, et meil kõik vajalikud inimesed olemas oleksid. Ja et me kõik oleksime koolitatud, juhendatud, õnnelikud ja rõõmsad.

aivar.aus@premia.ee I  marge.lepp@premia.ee

MÜÜK

Müügitööd juhivad Premias kolm meest. Esimene sai suurkliendid, teised kaks kumbki pool vabariiki. Jaan Luks on Premia suurklientide müügijuht, Bruno Maide on Lõuna- ja Lääne-Eesti müügijuht, Richard Jürgenson vastutab Põhja- ja Ida-Eesti piirkonna müügitulemuste eest. Ühtlasi on Richard ka Premia müügidirektor, temale allub kogu müügimeeskond. Premia müügimeeskonna täieliku nimekirja ja kontaktandmed leiad siit.

jaan.luks@premia.ee I bruno.maide@premia.ee I richard.jurgenson@premia.ee

TOOTMINE

Premia tootearendusjuht Kaisa Karro hoolitseb selle eest, et meie jäätised maitseksid hästi ja et meie sortimendis oleksid esindatud kõik maitsed, millest jäätisesõbrad unistada oskavad. Jäätisevabriku juht Andres Villemson on meil ametis olnud ligi 20 aastat ja jäätisetootmise masinavärgist teab ta viimasegi mutrini kõike. Kvaliteedi- ja laborijuht Kaja Räim hoolitseb, et iga jäätis oleks grammipealt täpselt selline nagu see retsepti kohaselt olema peab.

kaisa.karro@premia.ee I andres.villemson@premia.ee I kaja.raim@premia.ee

MATERJALIDE OST JA PLANEERIMINE

Suures jäätisevabrikus on jäätise valmistamine veidi keerulisem protsess kui paari muna, suhkru ja koore vahustamine. Et selles suures masinavärgis kõik jäätised õigel ajal ja õiges koguses valmis saaksid, tegeleb Premias tootmise planeerimisega Anneli Ahi. Et jäätisemeistritel oleks alati olemas õiges koguses kõik vajalikud toorained ja pakendid, tegeleb Premias hankejuhina Taivi Pindis.

anneli.ahi@premia.ee  I taivi.pindis@premia.ee  

KÜLMUTATUD KAUBAD

Kuna Premia käsutuses on Eesti üks suurimaid külmhooneid, on meil seal jäätiste kõrval lahedalt ruumi ka muudele külmutatud toidukaupadele. Kogu selle ruumi täidavad “Maahärra” ja “Pealinna” toodetega ära külmutatud toidukaupade valdkonnajuht Kristina Bild ja ostuspetsialist Ellen Rahe. Kui kellelgi on huvi koostööd teha, võib julgelt ühendust võtta.


kristina.bild@premia.ee  I  ellen.rahe@premia.ee 

LOGISTIKA

Premia logistika- ja laojuht on Andrus Jair. Andrus vastutab meil kõige selle eest, mis puudutab külmkaupade ladustamist ja transporti üle Eesti. Teadupärast tegutsevad logistika ja laonduse valdkonnas kõige arukamad ja asjalikumad mehed maailmas, Premia ei ole selles mõttes erand.

andrus.jair@premia.ee

TURUNDUS

Premia turundusosakonnas toimetavad turundusspetsialist Hanka Lusti ja turundusjuht Lauri Talve. Hanka teeb ära kõik kiireloomulised ja praktilised tööd, kajastab Premia tegemisi sotsiaalmeedias ja haldab sponsorlusega seotud üritusi. Lauri tegeleb kõige muuga, mis eelnevast üle jäävad.

hanka.lusti@premia.ee I lauri.talve@premia.ee