Food Union

JUHTIMINE

Premia Tallinna Külmhoone juhatuse esimees on Aivar Aus. Aivar on töötanud Premias ligi viisteist aastat, alustades müügijuhina, siis jäätisevabriku juhina, nüüd ettevõtte juhina. Premia personalijuht on Marge Lepp. Marge hoolitseb selle eest, et meil kõik vajalikud inimesed olemas oleksid. Ja et me kõik oleksime koolitatud, juhendatud, õnnelikud ja rõõmsad.

aivar.aus@premia.ee I  marge.lepp@premia.ee

TOOTMINE

Premia tootmise- ja tehnikajuht on Andres Villemson. Andres on meil ametis olnud 18 aastat ja tema tööks on jäätisevabriku juhtimine. Jäätise tootmisest ja sellega seonduvast masinavärgist teab ta viimasegi mutrini kõike. Premia kvaliteedi- ja laborijuht on Kaja Räim. Kaja hoolitseb meil selle eest, et iga viimanegi kui jäätis oleks grammipealt täpselt selline nagu see retsepti kohaselt olema peab. Ei midagi rohkem, ei midagi vähem.

andres.villemson@premia.ee I kaja.raim@premia.ee

MÜÜK

Müügitööd juhivad Premias kolm meest. Esimene sai suurkliendid, teised kaks kumbki pool vabariiki. Jaan Luks on Premia suurklientide müügijuht, teenindades kõiki suuremaid kaubanduskette. Bruno Maide on Premia Lõuna- ja Lääne-Eesti müügijuht. Richard Jürgenson vastutab Põhja- ja Ida-Eesti piirkonna müügitulemuste eest. Ühtlasi on Richard Premia müügidirektor, temale allub kogu müügimeeskond. Premia müügimeeskonna täieliku nimekirja ja kontaktandmed leiad siit.

jaan.luks@premia.ee I bruno.maide@premia.ee I richard.jurgenson@premia.ee

MATERJALIDE OST JA PLANEERIMINE

Suures jäätisevabrikus on jäätise valmistamine veidi keerulisem protsess kui vaid paari muna, suhkru ja koore vahustamine. Et selles suures masinavärgis kõik jäätised õigel ajal ja õiges koguses valmis saaksid, tegeleb Premias tootmise planeerimisega Anneli Ahi. Ja et jäätisemeistritel oleks alati olemas õiges koguses kõik vajalikud toorained ja pakendid, tegeleb Premias hankejuhina Darja Svintsuk. Pildil on nad aga vahetusse läinud.

 darja.svintsuk@premia.ee I anneli.ahi@premia.ee

TOOTEARENDUS JA TURUNDUS

Premia tootearenduse juht on Kaisa Karro. Tema hoolitseb, et meie jäätised maitseksid hästi ja et meie jäätisevalikus oleksid olemas kõik need maitsevariandid, millest jäätisesõbrad unistada oskavad. Halli ala müügi ja tootmise vahel täidavad Lauri Talve ja Ivo Vinogradov. Lauri on Premia turundusjuht, Ivo on Premia külmutatud toidukaupade tootejuht. Vahet pole kumb on kumb, võta üks ja viska teist.

lauri.talve@premia.ee I kaisa.karro@premia.ee I ivo.vinogradov@premia.ee

LOGISTIKA

Premia logistika- ja laojuht on Andrus Jair. Andrus vastutab meil kõige selle eest, mis puudutab külmkaupade ladustamist ja transporti üle Eesti. Teadupärast tegutsevad logistika ja laonduse valdkonnas kõige arukamad ja asjalikumad mehed maailmas, Premia ei ole selles mõttes erand.

andrus.jair@premia.ee